POZOR zľavy až 60% likvidácia skladových zásob KLIKNI SEM

Informácie: PN: 0117 511 005

511 je transparentné polosyntetické mazivo v spreji, extrémne odolné vysokému tlaku s vynikajúcou dlhodobou priľnavosťou.

zistiť viac

7,70 €
5,39 €
Na sklade
Množstevné zľavy
Nakúpte viac a zaplaťte menej. Pri nákupe väčšieho množstva môžete získať dodatočnú zľavu až 20%.
6+ ks
zľava 10%
4,85 € /ks
12+ ks
zľava 15%
4,58 € /ks
24+ ks
zľava 20%
4,31 € /ks
 • Za tento produkt získate 5 bodov
 • Osobný odber v showroome zdarma!
 • Pri nákupe nad 100,00 € máte dopravu zdarma!

Popis produktu

 • VLASTNOSTI: 511 je transparentné polosyntetické mazivo v spreji, extrémne odolné vysokému tlaku s vynikajúcou dlhodobou priľnavosťou. Určené na mazanie miest vystavených vysokému tlaku, rázovému zaťaženiu a vibráciám. Vďaka rýchlemu odvetraniu umožňuje okamžitú a extra silnú priľnavosť ku kovom. Mazivo je odolné voči striekajúcej a slanej vode a vyniká vysokou kapilaritou. Silnou priľnavosťou zaisťuje výbornú stabilitu voči vonkajším vplyvom. Preniká do ťažko prístupných miest a má vynikajúce tlmiace vlastnosti. Neobsahuje silikón, živicu ani kyseliny.
  + Mazivo v spreji tej najvyššej kvality "A"
  + Silná priľnavosť a vysoká stabilita maziva
  + Vysoká odolnosť voči striekajúcej a slanej vode
  + Extrémne vysoká vzlínavosť
  + Vysoká skladová dostupnosť aj v paletových množstvách

 • OBLASTI VYUŽITIA: Mazivo v spreji určené na premazanie miest zaťažených vysokým tlakom, ako kĺbové spojenia, oceľové laná, vodiace koľajnice, ozubené kolesá, riadiace tyče, dverové pánty, hriadele, vhodné tiež na mazanie reťazí.
  + Kompaktné a šikovné balenie maziva v spreji vhodné aj do auta
  + Sprejové mazivo vhodné aj do domácej dielne
  + Cenovo dostupné kvalitné sprejové mazivo
  + Mazivo s dlhou aplikačnou dýzou

 • APLIKÁCIA: Dôkladne vyčistite a odmastite jednotlivé diely napríklad s Stahlmann 113. Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte mazivo na požadovaný diel, chvíľu nechajte pôsobiť a nastriekajte znova.
 • TECHNICKÉ ÚDAJE:
  Teplotná odolnosť: -35°C až +200°C
  Farba: transparentná, svetložltá.
 • OBSAHUJE: Uhľovodíky, C6-C7, n-alkány, iso-alkány, cyklické, <5% n-hexánu. Uhľovodíky, C7, n-alkány, iso- alkány, cykloalkény. Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia. Neprepichujte alebo nespaľujte, a to ani po spotrebovaní obsahu. Zabráňte vdychovaniu Aerosólu. Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre.
 • PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: umyte veľkým množstvom vody. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
 • PRI VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať. Pri zdravotných problémoch volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára.
 • PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/ starostlivosť. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pre profesionálne použitie.

Technické parametre

Objednávacie číslo:
0117 511 005
Kategória:
Mazanie
Objem:
500 ml
Farba:
Transparentná, žltkastá
Chemický základ:
Syntetický a minerálny olej
Teplotný rozsah použitia min.:
-30 °C
Teplotný rozsah použitia max.:
200 °C
Teplotná odolnosť, krátkodobá max.:
210 °C
Obsah acetónu:
nie
Obsah silikónu:
nie
Obsah kyseliny:
nie
Obsah AOX:
nie
Vôňa/zápach:
Charakteristická pre olej
Obal:
Sprejová dóza
Skladovateľnosť od dátumu výroby:
24 Mesiacov

Výhodné balenie

SADA produktov na čistenie a mazanie

 • Vybrali sme pre Vás sadu produktov s ktorými ošetríte svojho miláčika a udržíte svoju dielňu v čistom a hladkom chode. Hravo a efektívne odmastíte a vyčistíte reťaz na svojom motocykli, alebo bicykli s intenzívnou 113 a následne si ju premažete s vysokovýkonnou 511. Máte po zime zaseknutý, zahrdzavený alebo ťažko odomykateľný zámok? Stačí jeden strek z multifunkčnej 301. Na špinavé okná a sedačky, či už v aute, alebo v byte máme riešenie pomocou našej multifunkčnej aktívnej peny 217. Zašpinili ste si ruky? Ako darček Vám pribalíme intenzívny čistič rúk so zvláčňujúcim efektom 4007. 
 • VIAC O PRODUKTOCH V SETE:

 

 • STAHLMANN Čistič a odmastňovač bŕzd 113, 500 ml
 • VLASTNOSTI: Vysokoúčinný odmasťovač a čistič bŕzd vyrobený na báze uhľovodíka a rýchlo prchavých látok. Veľmi rýchlo a efektívne odstraňuje mastnotu, olejové a tukové substráty pri montáži a údržbe. Účinný pri čistení kotúčových a bubnových bŕzd, obložení, brzdových puzdier a valcov. Vynikajúci na čistenie motorových častí, naftových a benzínových púmp a čerpadiel. Nezanecháva zvyšky, čistí bez škvŕn s vysokou rýchlosťou odparovania. Nie je agresívny voči gumeným tesneniam ani plastovým častiam. Neobsahuje aromatické a halogenované uhľovodíky. Bez obsahu acetónu. Neobsahuje silikón ani AOX.
 • OBLASTI VYUŽITIA: Ideálny univerzálny čistič a odmasťovač pre použitie v priemysle, autoservisoch, v oblasti výroby, údržby a pri montážach.
 • APLIKÁCIA: Čistič nastriekajte na znečistenú plochu a nechajte pôsobiť v prípade potreby utrite handrou. Pri silnom znečistení proces zopakujte viac krát. Pred aplikáciou prípravku na lakované, plastové a gumené plochy si vopred otestujte znášanlivosť s materiálmi.
 • STAHLMANN Aktívny čistič multiAKTIV 217, 500 ml
 • VLASTNOSTI: Aktívna čistiaca pena na sklo, interiér, hračky, zábradlia, kľučky, madlá, stoličky, stoly s výborným zvlhčovacím a čistiacim efektom. Jednoducho čistí aj ťažko prístupné miesta a poskytuje rýchle čistenie bez námahy. Efektívny čistiaci účinok, vďaka špeciálnym povrchovo-aktívnym látkam. Dobre odstraňuje aj veľmi zanesené povrchy, cestný prach, zvyšky hmyzu, nikotín a zostatky silikónu. Prípravok je šetrný ku všetkým povrchom a má skvelú kompatibilitu aj s lakovanými povrchmi, náterovými farbami, gumenými a plastovými materálmi. Vhodný pre všetky hladké povrchy, ako je sklo, zrkadlá, dlaždice, atď.
 • OBLASTI VYUŽITIA: Ideálny univerzálny čistič pre použitie v domácnosti, priemysle, autoservisoch, v oblasti výroby, údržby a pri montážach.
 • APLIKÁCIA: Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte na čistený povrch a nechajte aktívnu penu pôsobiť na krátku dobu. Následne povrch utrite a preleštite leštiacou handričkou, papierovým obrúskom, alebo handričkou s mikrovlákien. Neaplikujte na horúce povrchy, ani nepoužívajte pri priamom slnečnom žiarení. Pred požitím na kožu, plasty a citlivé povrchy otestujte najskôr na skrytom mieste.
 • STAHLMANN Multi sprej 301, 400 ml
 • VLASTNOSTI: 301 je univerzálny sprej bez obsahu silikónu, kyselín a živice pre päť oblastí použitia: ako ochrana proti korózii, na mazanie, čistenie, ako kontakt sprej, alebo uvoľňovač hrdze. Má vynikajúce penetračné vlastnosti a zaisťuje rýchle uvoľnenie hrdze a korózii. Má výborné mazacie vlastnosti – odstraňuje škripot, znižuje trenie a opotrebenie. Vynikajúco preniká špinou, mastnotou a olejovými zvyškami a má dobrú čistiacu schopnosť. Veľmi dobre chráni pred koróziou prostredníctvom obsiahnutých aditív. 301 po aplikácii vytvorí tenký viskózny, ochranný film, ktorý chráni aj drsné povrchy pred vlhkosťou a účinne zabraňuje korózii. Je odolný vode a vlhkosti. Je kompatibilný s gumovými, lakovanými a plastovými dielmi.
 • OBLASTI VYUŽITIA: 301 uvoľňuje zhrdzavené skrutky, potrubné armatúry, matice, kĺby, vretená, zámky, atď. Požíva sa ako mazivo na zámky, reťaze, dverové pánty a konektory. Čistí a chráni plastové a kovové diely. Zabraňuje korózii na kovoch a oxidácii elektronických komponentov, káblových spojov, relé, zástrčiek, atď. Výborný ako prevencia namŕzaniu zámkových vložiek a zámkov.
 • APLIKÁCIA: Dôkladne pretrepte nádobu a nastriekajte na potrebné miesto. Striekajte rovnomerne zo vzdialenosti cca. 20 cm.
 • STAHLMANN Vysokovýkonné mazivo masterGREASE 511, 500 ml
 • VLASTNOSTI: Transparentné polosyntetické mazivo , extrémne odolné vysokému tlaku s vynikajúcou dlhodobou priľnavosťou. Určené na mazanie miest vystavených vysokému tlaku, rázovému zaťaženiu a vibráciám. Vďaka rýchlemu odvetraniu umožňuje okamžitú a extra silnú priľnavosť ku kovom. Mazivo je odolné voči striekajúcej a slanej vode a vyniká vysokou kapilaritou. Silnou priľnavosťou zaisťuje výbornú stabilitu voči vonkajším vplyvom. Preniká do ťažko prístupných miest a má vynikajúce tlmiace vlastnosti. Neobsahuje silikón, živicu ani kyseliny.
 • OBLASTI VYUŽITIA: Mazivo určené na premazanie miest zaťažených vysokým tlakom, ako kĺbové spojenia, oceľové laná, vodiace koľajnice, ozubené kolesá, riadiace tyče, dverové pánty, hriadele, vhodné tiež na mazanie reťazí.
 • APLIKÁCIA: Dôkladne vyčistite jednotlivé diely. Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte mazivo na požadovaný diel, chvíľu nechajte pôsobiť a nastriekajte znova.
 • STAHLMANN Čistič rúk ecoCLEAN 4007, 300 g
 • VLASTNOSTI: Čistič rúk ecoCLEAN 4007 je šetrný, krémový čistič rúk s príjemnou citrusovou vôňou. Používa sa na ľahké a silné priemyselné znečistenie. Bez problémov odstraňuje mastnotu, olej a iné priemyselné nečistoty. Využiteľný najmä v priemyselnej výrobe, v autoservisoch, v dielňach a garážach. Vďaka obsiahnutým mikrogranuliam čistí ruky aj hlboko v póroch. Obsahuje zvláčňujúce prísady, ktoré chránia a udržiavajú pokožku vláčnu a nevysušenú. Čistič rúk ecoCLEAN 4007 nedráždi pokožku ani po viacnásobnom použití. Je pH neutrálny, biologicky odbúrateľný a neupcháva odtoky umývadiel. Neobsahuje rozpúšťadlá ani silikón a je bezalkalický. Čistič rúk ecoCLEAN 4007 je vyrobený v súlade so smernicou 1223/2009/EC a je dermatologicky testovaný. Výrobok nevyvoláva alergické alebo toxicky dráždivé reakcie v epikutánnych testoch v súlade s medzinárodnými pravidlami.
 • APLIKÁCIA: Čistič rúk ecoCLEAN 4007 možno použiť na suché alebo mokré ruky. Vezmite si cca 3 ml čističa rúk (1 stlačenie dávkovača) a votrite produkt na znečistené ruky, potom dôkladne vyšúchajte, kým ich nezbavíte všetkých nečistôt, v prípade potreby pridajte vodu, potom dôkladne opláchnite vodou. V prípade extrémneho znečistenia, môžete proces zopakovať. Potom ruky vysušte suchou utierkou.

Hodnotenia produktu

Adrian Letko
22.2.2020
Najlepšie mazivo s akým som sa stretol
Extrémne prilnavé
Skvelá cena, podobné mazivá a ani zďaleka tak kvalitné sa predávaju po 16 až 20€, napr wurth hhs2000, resp. 5000
Dlhá aplikačná trubička na dýze
Skutocne top kvalita
Róbert Peniaško
31.3.2020
Spokojnosť s produktom, zakúpil som ho na mazanie bicyklových reťazí. Časom určite použijem aj na iné mazanie. Neviem to momentálne objektívne porovnať s iným konkurenčným produktom, pretože mazivo ktoré som používal kedysi ( čo sú už nejaké tie roky ) už nemám, ale subjektívne mám pocit že je predsa len o niečo kvalitnejšie.
Pocitovo kvalitné mazivo, ľahko sa aplikuje a vyhovuje mi aj viskozitou.
Zatiaľ neviem, čas ukáže či sa osvedčí aj za daždivých a iných nepriaznivých poveternostných podmienok.
Alex Jakus
20.5.2020
S produktum 100% spokojny.
GTO-PRO s.r.o.
7.8.2020
Z obchodu som objednával prvýkrát ale také rýchle dodanie som ešte nemal. Veľmi rýchle vybavenie mojej objednávky aj s dodaním. Sprej som vyskúšal na stroji kde je denne nemalé trenie a jemný prach. Vyskúšal som toto mazivo a zatiaľ nemôžem nič zlého na to povedať. Slúži ako má.
Ostáva na mieste kde sa nastrieka a vyzerá že ani ten jemný prach sa naňho neprilepuje.
Jozef Valach
18.10.2020
Sokojný!
Ján Žižka ROTOSPOL Pánek-Žižka
2.1.2021
Výborné mazivo aj pre celoobvodové kovanie okien a dverí, nesteká a jeho viskozita ho po aplikácii predurčuje k dlhodobej mazacej schopnosti , ochrane a funkčnosti klzných segmentov kovania.
ľahká aplikácia
nesteká
dobrá viskozita
Stanislav Rehák
7.2.2021
Kvalitné mazivo, max. spokojnosť
Matej Mikula
15.2.2021
produkt spĺňa uvedený popis
VZV servis
12.3.2021
Skvelý materiál, toto mativo patrí medzi európsku špičku, skvelá viskozita, prilnavosť a vinikajúca odolnosť voči vysokému tlaku
Široká škala využiteľnosti
Vždy dodané za menej ako 24 hodín
Skvely servis pre zákazníka
JUNGHEINRICH Slovakia
12.3.2021
Výborné mazivo, môžeme len odporúčať
Spoľahlivý partner
Výborná cena
Rýchle dodanie
PORSCHE Werkzeugbau s.r.o.
12.3.2021
Výborná prilnavosť a odolnosť maziva, skvele odoláva vysokému tlaku, momentálne asi bezkonkurenčne vysokovýkonné mazivo. Odporúčam
Rýchle dodanie
Premiová kvalita produktov
Skladová dostupnosť
Výborný partner
23.3.2021
perfektne maže
najlepsia vazelina v spreji
superrýchle dodanie
po naneseni lepí
LS Auto, s.r.o.
27.4.2021
Vyborny produkt
Skvelé mazivo
Rýchle dodanie
Geotech Kosice s.r.o.
28.4.2021
Super, presne čo som potreboval tekutá vazelina v spreji dobre drží aj na ťažko namáhaných trecich plochách
Priľnavosť, výdatnosť
29.4.2021
rýchle dodanie vysoká kvalita super cena
Odporúčam
2.5.2021
.
Super kvalita
Roman Varga
3.5.2021
Splnil účel
Ok
Rýchlosť dodania, menej ako 24h
Bricol, s.r.o.
3.5.2021
ok, aj s trubickou
ok cena
4.5.2021
Super na všetky klzne plochy
Rýchle dodanie
6.5.2021
Dodržané prezentované vlastnosti
Jozef Gallia
24.5.2021
i.o.
Skvelý produkt, výborne maže a nechytá sa no prach a nečistoty
rýchle dodanie
určite odporúčam
Radoslav Spišák
25.5.2021
Nakup bol bez problemov som spokojny
rychle dodanie v ramci moznosti
žiadne zápory
TECHNOMAT SK s.r.o.
28.6.2021
Výborný produkt a spoľahlivý dodávateľ.
Cena rýchlosť
Žiadne
Roman Varga
2.7.2021
Výborné mazivo Rýchle dodanie
JOTURA s.r.o.
6.7.2021
Super
Pavol Burdiga
28.7.2021
Veľmi dobrá vec a som spokojný
Jednoduchá aplikácia a trvácne.
Zatiaľ žiadne
Milan Necas
30.7.2021
Som spokojny velmi aj cena je dobra aj. danie v kratkom case.
Budem v buducsti od vas objenavat s pozdravom Necas.
Peter Miklošitš
6.8.2021
S vyrobkom som spokojny pouzival som na stresne okno na aute vela maziv ale ziadne nebolo tak ucinne ako to co som si objednal od Vas
Jednoducha a rychla obsluha
Trosku drahy ale za dobre veci si rad zaplatim
5.0
28 hodnotení

Variácie

Na sklade
8,27 €
5,79 €
Na sklade
8,56 €
5,99 €
Na sklade
6,84 €
4,79 €
Na sklade
7,13 €
4,99 €
Na sklade
8,56 €
5,99 €
Na sklade
6,98 €
4,89 €

Výhodné balenia

SADA produktov na čistenie a mazanie

 • Vybrali sme pre Vás sadu produktov s ktorými ošetríte svojho miláčika a udržíte svoju dielňu v čistom a hladkom chode. Hravo a efektívne odmastíte a vyčistíte reťaz na svojom motocykli, alebo bicykli s intenzívnou 113 a následne si ju premažete s vysokovýkonnou 511. Máte po zime zaseknutý, zahrdzavený alebo ťažko odomykateľný zámok? Stačí jeden strek z multifunkčnej 301. Na špinavé okná a sedačky, či už v aute, alebo v byte máme riešenie pomocou našej multifunkčnej aktívnej peny 217. Zašpinili ste si ruky? Ako darček Vám pribalíme intenzívny čistič rúk so zvláčňujúcim efektom 4007. 
 • VIAC O PRODUKTOCH V SETE:

 

 • STAHLMANN Čistič a odmastňovač bŕzd 113, 500 ml
 • VLASTNOSTI: Vysokoúčinný odmasťovač a čistič bŕzd vyrobený na báze uhľovodíka a rýchlo prchavých látok. Veľmi rýchlo a efektívne odstraňuje mastnotu, olejové a tukové substráty pri montáži a údržbe. Účinný pri čistení kotúčových a bubnových bŕzd, obložení, brzdových puzdier a valcov. Vynikajúci na čistenie motorových častí, naftových a benzínových púmp a čerpadiel. Nezanecháva zvyšky, čistí bez škvŕn s vysokou rýchlosťou odparovania. Nie je agresívny voči gumeným tesneniam ani plastovým častiam. Neobsahuje aromatické a halogenované uhľovodíky. Bez obsahu acetónu. Neobsahuje silikón ani AOX.
 • OBLASTI VYUŽITIA: Ideálny univerzálny čistič a odmasťovač pre použitie v priemysle, autoservisoch, v oblasti výroby, údržby a pri montážach.
 • APLIKÁCIA: Čistič nastriekajte na znečistenú plochu a nechajte pôsobiť v prípade potreby utrite handrou. Pri silnom znečistení proces zopakujte viac krát. Pred aplikáciou prípravku na lakované, plastové a gumené plochy si vopred otestujte znášanlivosť s materiálmi.
 • STAHLMANN Aktívny čistič multiAKTIV 217, 500 ml
 • VLASTNOSTI: Aktívna čistiaca pena na sklo, interiér, hračky, zábradlia, kľučky, madlá, stoličky, stoly s výborným zvlhčovacím a čistiacim efektom. Jednoducho čistí aj ťažko prístupné miesta a poskytuje rýchle čistenie bez námahy. Efektívny čistiaci účinok, vďaka špeciálnym povrchovo-aktívnym látkam. Dobre odstraňuje aj veľmi zanesené povrchy, cestný prach, zvyšky hmyzu, nikotín a zostatky silikónu. Prípravok je šetrný ku všetkým povrchom a má skvelú kompatibilitu aj s lakovanými povrchmi, náterovými farbami, gumenými a plastovými materálmi. Vhodný pre všetky hladké povrchy, ako je sklo, zrkadlá, dlaždice, atď.
 • OBLASTI VYUŽITIA: Ideálny univerzálny čistič pre použitie v domácnosti, priemysle, autoservisoch, v oblasti výroby, údržby a pri montážach.
 • APLIKÁCIA: Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte na čistený povrch a nechajte aktívnu penu pôsobiť na krátku dobu. Následne povrch utrite a preleštite leštiacou handričkou, papierovým obrúskom, alebo handričkou s mikrovlákien. Neaplikujte na horúce povrchy, ani nepoužívajte pri priamom slnečnom žiarení. Pred požitím na kožu, plasty a citlivé povrchy otestujte najskôr na skrytom mieste.
 • STAHLMANN Multi sprej 301, 400 ml
 • VLASTNOSTI: 301 je univerzálny sprej bez obsahu silikónu, kyselín a živice pre päť oblastí použitia: ako ochrana proti korózii, na mazanie, čistenie, ako kontakt sprej, alebo uvoľňovač hrdze. Má vynikajúce penetračné vlastnosti a zaisťuje rýchle uvoľnenie hrdze a korózii. Má výborné mazacie vlastnosti – odstraňuje škripot, znižuje trenie a opotrebenie. Vynikajúco preniká špinou, mastnotou a olejovými zvyškami a má dobrú čistiacu schopnosť. Veľmi dobre chráni pred koróziou prostredníctvom obsiahnutých aditív. 301 po aplikácii vytvorí tenký viskózny, ochranný film, ktorý chráni aj drsné povrchy pred vlhkosťou a účinne zabraňuje korózii. Je odolný vode a vlhkosti. Je kompatibilný s gumovými, lakovanými a plastovými dielmi.
 • OBLASTI VYUŽITIA: 301 uvoľňuje zhrdzavené skrutky, potrubné armatúry, matice, kĺby, vretená, zámky, atď. Požíva sa ako mazivo na zámky, reťaze, dverové pánty a konektory. Čistí a chráni plastové a kovové diely. Zabraňuje korózii na kovoch a oxidácii elektronických komponentov, káblových spojov, relé, zástrčiek, atď. Výborný ako prevencia namŕzaniu zámkových vložiek a zámkov.
 • APLIKÁCIA: Dôkladne pretrepte nádobu a nastriekajte na potrebné miesto. Striekajte rovnomerne zo vzdialenosti cca. 20 cm.
 • STAHLMANN Vysokovýkonné mazivo masterGREASE 511, 500 ml
 • VLASTNOSTI: Transparentné polosyntetické mazivo , extrémne odolné vysokému tlaku s vynikajúcou dlhodobou priľnavosťou. Určené na mazanie miest vystavených vysokému tlaku, rázovému zaťaženiu a vibráciám. Vďaka rýchlemu odvetraniu umožňuje okamžitú a extra silnú priľnavosť ku kovom. Mazivo je odolné voči striekajúcej a slanej vode a vyniká vysokou kapilaritou. Silnou priľnavosťou zaisťuje výbornú stabilitu voči vonkajším vplyvom. Preniká do ťažko prístupných miest a má vynikajúce tlmiace vlastnosti. Neobsahuje silikón, živicu ani kyseliny.
 • OBLASTI VYUŽITIA: Mazivo určené na premazanie miest zaťažených vysokým tlakom, ako kĺbové spojenia, oceľové laná, vodiace koľajnice, ozubené kolesá, riadiace tyče, dverové pánty, hriadele, vhodné tiež na mazanie reťazí.
 • APLIKÁCIA: Dôkladne vyčistite jednotlivé diely. Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte mazivo na požadovaný diel, chvíľu nechajte pôsobiť a nastriekajte znova.
 • STAHLMANN Čistič rúk ecoCLEAN 4007, 300 g
 • VLASTNOSTI: Čistič rúk ecoCLEAN 4007 je šetrný, krémový čistič rúk s príjemnou citrusovou vôňou. Používa sa na ľahké a silné priemyselné znečistenie. Bez problémov odstraňuje mastnotu, olej a iné priemyselné nečistoty. Využiteľný najmä v priemyselnej výrobe, v autoservisoch, v dielňach a garážach. Vďaka obsiahnutým mikrogranuliam čistí ruky aj hlboko v póroch. Obsahuje zvláčňujúce prísady, ktoré chránia a udržiavajú pokožku vláčnu a nevysušenú. Čistič rúk ecoCLEAN 4007 nedráždi pokožku ani po viacnásobnom použití. Je pH neutrálny, biologicky odbúrateľný a neupcháva odtoky umývadiel. Neobsahuje rozpúšťadlá ani silikón a je bezalkalický. Čistič rúk ecoCLEAN 4007 je vyrobený v súlade so smernicou 1223/2009/EC a je dermatologicky testovaný. Výrobok nevyvoláva alergické alebo toxicky dráždivé reakcie v epikutánnych testoch v súlade s medzinárodnými pravidlami.
 • APLIKÁCIA: Čistič rúk ecoCLEAN 4007 možno použiť na suché alebo mokré ruky. Vezmite si cca 3 ml čističa rúk (1 stlačenie dávkovača) a votrite produkt na znečistené ruky, potom dôkladne vyšúchajte, kým ich nezbavíte všetkých nečistôt, v prípade potreby pridajte vodu, potom dôkladne opláchnite vodou. V prípade extrémneho znečistenia, môžete proces zopakovať. Potom ruky vysušte suchou utierkou.

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: STAHLMANN Vysokovýkonné mazivo v spreji masterGREASE 511, 500 ml

Hodnotenia produktu

Adrian Letko
22.2.2020
Najlepšie mazivo s akým som sa stretol
Extrémne prilnavé
Skvelá cena, podobné mazivá a ani zďaleka tak kvalitné sa predávaju po 16 až 20€, napr wurth hhs2000, resp. 5000
Dlhá aplikačná trubička na dýze
Skutocne top kvalita
Róbert Peniaško
31.3.2020
Spokojnosť s produktom, zakúpil som ho na mazanie bicyklových reťazí. Časom určite použijem aj na iné mazanie. Neviem to momentálne objektívne porovnať s iným konkurenčným produktom, pretože mazivo ktoré som používal kedysi ( čo sú už nejaké tie roky ) už nemám, ale subjektívne mám pocit že je predsa len o niečo kvalitnejšie.
Pocitovo kvalitné mazivo, ľahko sa aplikuje a vyhovuje mi aj viskozitou.
Zatiaľ neviem, čas ukáže či sa osvedčí aj za daždivých a iných nepriaznivých poveternostných podmienok.
Alex Jakus
20.5.2020
S produktum 100% spokojny.
GTO-PRO s.r.o.
7.8.2020
Z obchodu som objednával prvýkrát ale také rýchle dodanie som ešte nemal. Veľmi rýchle vybavenie mojej objednávky aj s dodaním. Sprej som vyskúšal na stroji kde je denne nemalé trenie a jemný prach. Vyskúšal som toto mazivo a zatiaľ nemôžem nič zlého na to povedať. Slúži ako má.
Ostáva na mieste kde sa nastrieka a vyzerá že ani ten jemný prach sa naňho neprilepuje.
Jozef Valach
18.10.2020
Sokojný!
Ján Žižka ROTOSPOL Pánek-Žižka
2.1.2021
Výborné mazivo aj pre celoobvodové kovanie okien a dverí, nesteká a jeho viskozita ho po aplikácii predurčuje k dlhodobej mazacej schopnosti , ochrane a funkčnosti klzných segmentov kovania.
ľahká aplikácia
nesteká
dobrá viskozita
Stanislav Rehák
7.2.2021
Kvalitné mazivo, max. spokojnosť
Matej Mikula
15.2.2021
produkt spĺňa uvedený popis
VZV servis
12.3.2021
Skvelý materiál, toto mativo patrí medzi európsku špičku, skvelá viskozita, prilnavosť a vinikajúca odolnosť voči vysokému tlaku
Široká škala využiteľnosti
Vždy dodané za menej ako 24 hodín
Skvely servis pre zákazníka
JUNGHEINRICH Slovakia
12.3.2021
Výborné mazivo, môžeme len odporúčať
Spoľahlivý partner
Výborná cena
Rýchle dodanie
PORSCHE Werkzeugbau s.r.o.
12.3.2021
Výborná prilnavosť a odolnosť maziva, skvele odoláva vysokému tlaku, momentálne asi bezkonkurenčne vysokovýkonné mazivo. Odporúčam
Rýchle dodanie
Premiová kvalita produktov
Skladová dostupnosť
Výborný partner
23.3.2021
perfektne maže
najlepsia vazelina v spreji
superrýchle dodanie
po naneseni lepí
LS Auto, s.r.o.
27.4.2021
Vyborny produkt
Skvelé mazivo
Rýchle dodanie
Geotech Kosice s.r.o.
28.4.2021
Super, presne čo som potreboval tekutá vazelina v spreji dobre drží aj na ťažko namáhaných trecich plochách
Priľnavosť, výdatnosť
29.4.2021
rýchle dodanie vysoká kvalita super cena
Odporúčam
2.5.2021
.
Super kvalita
Roman Varga
3.5.2021
Splnil účel
Ok
Rýchlosť dodania, menej ako 24h
Bricol, s.r.o.
3.5.2021
ok, aj s trubickou
ok cena
4.5.2021
Super na všetky klzne plochy
Rýchle dodanie
6.5.2021
Dodržané prezentované vlastnosti
Jozef Gallia
24.5.2021
i.o.
Skvelý produkt, výborne maže a nechytá sa no prach a nečistoty
rýchle dodanie
určite odporúčam
Radoslav Spišák
25.5.2021
Nakup bol bez problemov som spokojny
rychle dodanie v ramci moznosti
žiadne zápory
TECHNOMAT SK s.r.o.
28.6.2021
Výborný produkt a spoľahlivý dodávateľ.
Cena rýchlosť
Žiadne
Roman Varga
2.7.2021
Výborné mazivo Rýchle dodanie
JOTURA s.r.o.
6.7.2021
Super
Pavol Burdiga
28.7.2021
Veľmi dobrá vec a som spokojný
Jednoduchá aplikácia a trvácne.
Zatiaľ žiadne
Milan Necas
30.7.2021
Som spokojny velmi aj cena je dobra aj. danie v kratkom case.
Budem v buducsti od vas objenavat s pozdravom Necas.
Peter Miklošitš
6.8.2021
S vyrobkom som spokojny pouzival som na stresne okno na aute vela maziv ale ziadne nebolo tak ucinne ako to co som si objednal od Vas
Jednoducha a rychla obsluha
Trosku drahy ale za dobre veci si rad zaplatim
5.0
28 hodnotení