POZOR zľavy až 60% likvidácia skladových zásob KLIKNI SEM

142
260 €
Výrobca
Systém
Filter produktov:
Vyhrievané oblečenie
 • Vyhrievané oblečenie
 • Technologicky najvyspelejšie vyhrievané oblečenie na akumulátor od Milwaukee® predstavuje dokonalé riešenie pre zachovanie každodenného komfortu tepla na požiadanie aj v tom najchladnejšom mrazivom počasí. V ponuke nájdete nepremokavé vyhrievané bundy, vyhrievané mikiny, vyhrievané vesty, alebo dokonale priliehavé vyhrievané nátelníky. Oblečenie s vyhrievaním znižuje potrebu objemných vrstiev. Teplo zabezpečuje vyhrievací systém z karbónových vlákien na vytváranie a zachytávanie tepla v oblastiach jadra tela.  
 • Technológia nastaviteľnej úrovne výhrevu oblečenia  dotykovým tlačidlom umožňuje prispôsobiť sa meniacim podmienkam pri vyššej, alebo nižšej fyzickej záťaži, či už pri práci alebo pri turistike. S vyhrievaným oblečením Milwaukee® dokážete dynamicky a efektívne reagovať na vonkajšiu zmenu teploty, alebo zmenu teploty spôsobenú zvýšeným pohybom a zachovať tak optimálnu teplotu a maximálny komfort, kdekoľvek v teréne, alebo na pracovisku.
 • Teplo je dodávané akumulátormi M12™ REDLITHIUM™, ktoré odolávajú extrémnym teplotám a sú kompatibilné s viac ako 100 druhmi náradia v 12 voltovej rade Milwaukee.
 • Vedeli ste? Že karbónové vlákna ktoré zabezpečujú vyhrievanie oblečenia na báze infračervených vĺn zlepšujú zároveň aj prekrvenie organizmu?
 • 5 dôvodov prečo vyhrievané oblečenie Milwaukee® od Stahlmann.sk?
  - Najširšia ponuka vyhrievaného oblečenia na trhu s dodaním do 24 hodín
  - Najpokročilejšia technológia vyhrievaného oblečenia
  - Až 12 hodín výhrevu oblečenia na jedno nabitie akumulátora 3 Ah
  - Patentovaný pružný materiál TOUGHSHEL™ dokonale prispôsobujúci sa pohybu pri práci
  - Jednoduché pranie vyhrievaného oblečenia v práčke a sušenia v sušičke
 • Pomôžeme Vám vybrať z nasledovných kategórií vyhrievaného oblečenia
 • Prémiové nepremokavé vyhrievané bundy Milwaukee®
  Patria medzi najodolnejšie a najvýkonnejšie vyhrievané kabáty na trhu. Sú napájané batériovou technológiou M12™ REDLITHIIUM™. Vybavené sú najpokročilejším systémom tepelných technológií, ktorý kombinuje ultraľahké a extrémne odolné vyhrievacie prvky z karbónových vlákien. Bundy s vyhrievacím systémom majú funkciu Quick-Heat rýchly nábeh vyhrievania. V kombinácii s vylepšenou tkaninovou konštrukciou a optimalizovanými termo materiálmi zabezpečia pocit tepla za menej ako 60 sekúnd. Najnovšia generácia strečového polyesteru TOUGHSHEL™ s extrémnou odolnosťou a s minimálnym obmedzením pri pohybe dopĺňa neobmedzený komfort oblečenia s výhrevným systémom.
  Dostupné farby:
  - Čierna
  - Šedá
 • Prémiové nepremokavé poľovnícke vyhrievané bundy Milwaukee®
  Sú obľúbené vyhrievané maskáčové kabáty pre poľovníkov a milovníkov prírody. Vďaka optimalizovanej vonkajšej vrstve z nešušťavého materiálu QUIETSHELL™ je minimalizovaný hluk pri pohybe. Maskáčový vzor RealTree EDGE® vyhrievaného poľovníckeho kabátu zabezpečí dokonalé maskovanie v každom ročnom období. Vysoká odolnosť voči dažďu a vetru maximalizuje komfort aj v extrémnych podmienkach.
  Dostupné farby:
  - maskáč RealTree EDGE®
 • Vyhrievané mikiny Milwaukee®
  Mikiny s kapucňou sú obľúbeným vyhrievaným oblečením pre všetky ročné obdobia. Výhrevné zóny na báze uhlíkových vlákien na hrudi a na chrbte dodajú tepelný komfort na pracovisku, ale aj na chate v horách . Mikiny s vyhrievaním sú skvelým riešením aj v zimnom období ako druhá vrstva oblečenia.
  Dostupné farby:
  - Čierna
  - Šedá
 • Prešívané vyhrievané bundy Milwaukee®
  Vyhrievané oblečenie vhodné vďaka vkusnému dizajnu na prechádzku v chladnom počasí ale tiež aj na pracovisko. Vďaka  tenšej a jemnejšej vrstve ako prémiové vyhrievané kabáty sú tiež vhodné aj ako druhá vrstva napríklad pod nepremokavú vrchnú vrstvu. Dostupné aj prešívané dámske vyhrievané bundy so zúženým strihom.
  Dostupné farby:
  - Čierna
 • Dámske vyhrievané bundy SOFTSHELL™ Milwaukee®
  Vyhrievané dámske softshelové kabáty so zúženým strihom s vyhrievacími zónami v oblasti pod hrudníkom, hornej časti chrbta a v golieri. Tento typ vyhrievanej ženskej bundy má prešívaný softshellový dizajn a vysokoúčinnú izoláciu, ktorá poskytuje odolnosť voči vetru a vode a zároveň dokonale udržiava teplo a vytvára dokonalý tepelný komfort na pracovisku, alebo v teréne.
  Dostupné farby:
  - Čierna
 • Dámske a pánske vyhrievané vesty Mlwaukee®
  Patria medzi obľúbené vyhrievané oblečenie pre ženy a mužov. Skvele zohrejú na požiadanie kdekoľvek a kedykoľvek a dokonale slúžia ako druhá vrstva v zimnom období na pracovisku, alebo na lyžovačke. Vesty s vyhrievaním ocenia milovníci tepla na chate v horách, alebo počas chladných dní na akomkoľvek pracovisku.
 • Vyhrievané nátelníky WORKSKIN™ Milwaukee®
  Nátelníky s vyhrievaním slúžia ako základná vrstva oblečenia. Sú napájané akumulátorovou technológiou REDLITHIUM™ USB a uhlíkovými vyhrievacími vláknami, ktoré distribuujú teplo do oblasti hrudníka a chrbta. Dotykový LED ovládač intenzity tepla dovoľuje vybrať z dvoch úrovní. Funkcia Quick-Heat doručí prvé teplo 3 x skôr ako u konkurenčného vyhrievaného oblečenia. Vyhrievaný nátelník WORKSKIN™ tvorí dvojité podšívané telo z polyesteru a ramená podšité flísom. Raglánové rukávy a bezšvové ramená poskytujú dokonalý rozsah pohybu pri akejkoľvek práci.
 • Vedeli ste? Že slangovo sa vyhrievanému oblečeniu hovorí aj vykurované oblečenie :)?
  Vyhrievacie zóny Hrudník Oblasť pod hrudníkom Predné vrecká Horná časť chrbta Golier Plecia
  M12™ Prémiová vyhrieva buda
  M12™ Poľovnícka vyhrievaná bunda
  M12™ Vyhrievaná mikina
  M12™ Prešívaná pánska vyhrievaná bunda
  M12™ Prešívaná dámska vyhrievaná bunda
  M12™ Dámska vyhrievaná bunda SOFTSHELL™
  M12™ Pánska vyhrievaná vesta
  M12™ Dámska vyhrievaná vesta
  L4 USB vyhrievaný náteľník
Vyhrievané oblečenie