POZOR zľavy až 36% na sety náradia vo FLASHSALE™ nezmeškaj a KLIKNI SEM

Informácie: PN: 0117 113 005

Ideálny univerzálny čistič a odmasťovač pre použitie v priemysle, autoservisoch, v oblasti výroby, údržby a pri montážach.... zistiť viac

3,00 €
1,49 €
Na sklade
Množstevné zľavy
Nakúpte viac a zaplaťte menej. Pri nákupe väčšieho množstva môžete získať dodatočnú zľavu až 7%.
24+ ks
zľava 3%
1,45 € /ks
48+ ks
zľava 5%
1,42 € /ks
120+ ks
zľava 7%
1,39 € /ks
 • Za tento produkt získate 1 bod
 • Osobný odber v showroome zdarma!
 • Pri nákupe nad 100,00 € máte dopravu zdarma!

Popis produktu

VLASTNOSTI: Vysokoúčinný odmasťovač a čistič bŕzd vyrobený na báze uhľovodíka a rýchlo prchavých látok. Veľmi rýchlo a efektívne odstraňuje mastnotu, olejové a tukové substráty pri montáži a údržbe. Účinný pri čistení kotúčových a bubnových bŕzd, obložení, brzdových puzdier a valcov. Vynikajúci na čistenie motorových častí, naftových a benzínových púmp a čerpadiel. Nezanecháva zvyšky, čistí bez škvŕn s vysokou rýchlosťou odparovania. Nie je agresívny voči gumeným tesneniam ani plastovým častiam. Neobsahuje aromatické a halogenované uhľovodíky. Bez obsahu acetónu. Neobsahuje silikón ani AOX.

OBLASTI VYUŽITIA: Ideálny univerzálny čistič a odmasťovač pre použitie v priemysle, autoservisoch, v oblasti výroby, údržby a pri montážach.

APLIKÁCIA: Čistič nastriekajte na znečistenú plochu a nechajte pôsobiť v prípade potreby utrite handrou. Pri silnom znečistení proces zopakujte viac krát. Pred aplikáciou prípravku na lakované, plastové a gumené plochy si vopred otestujte znášanlivosť s materiálmi.

TECHNICKÉ ÚDAJE: aplikačná teplota: max 40°C, Farba: transparentná.

OBSAHUJE: Uhľovodíky, C6-C7, n-alkány, iso-alkány, cyklické, < 5 % n-hexánu ≥ 30 % alifatické uhľovodíky. Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Dráždi kožu. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia. Neprepichujte alebo nespaľujte, a to ani po spotrebovaní obsahu. Nevdychujte Aerosól. Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre.

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: umyte veľkým množstvom vody. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

PRI VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať. Pri zdravotných problémoch volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F.

Technické parametre

Objednávacie číslo:
0117 113 005
Kategória:
Čistenie a odmasťovanie
Objem:
500 ml
Farba:
transparentná
Chemický základ:
Alifatické uhľovodíky
Aplikačná teplota max.:
40 °C
Obsah acetónu:
nie
Obsah silikónu:
nie
Obsah kyseliny:
nie
Obsah AOX:
nie
Vôňa/zápach:
Rozpúšťadlová
Obal:
Sprejová dóza
Skladovateľnosť od dátumu výroby:
24 Mesiacov

Výhodné balenie

SADA produktov na čistenie a mazanie

 • Vybrali sme pre Vás sadu produktov s ktorými ošetríte svojho miláčika a udržíte svoju dielňu v čistom a hladkom chode. Hravo a efektívne odmastíte a vyčistíte reťaz na svojom motocykli, alebo bicykli s intenzívnou 113 a následne si ju premažete s vysokovýkonnou 511. Máte po zime zaseknutý, zahrdzavený alebo ťažko odomykateľný zámok? Stačí jeden strek z multifunkčnej 301. Na špinavé okná a sedačky, či už v aute, alebo v byte máme riešenie pomocou našej multifunkčnej aktívnej peny 217. Zašpinili ste si ruky? Ako darček Vám pribalíme intenzívny čistič rúk so zvláčňujúcim efektom 4007. 
 • VIAC O PRODUKTOCH V SETE:

 

 • STAHLMANN Čistič a odmastňovač bŕzd 113, 500 ml
 • VLASTNOSTI: Vysokoúčinný odmasťovač a čistič bŕzd vyrobený na báze uhľovodíka a rýchlo prchavých látok. Veľmi rýchlo a efektívne odstraňuje mastnotu, olejové a tukové substráty pri montáži a údržbe. Účinný pri čistení kotúčových a bubnových bŕzd, obložení, brzdových puzdier a valcov. Vynikajúci na čistenie motorových častí, naftových a benzínových púmp a čerpadiel. Nezanecháva zvyšky, čistí bez škvŕn s vysokou rýchlosťou odparovania. Nie je agresívny voči gumeným tesneniam ani plastovým častiam. Neobsahuje aromatické a halogenované uhľovodíky. Bez obsahu acetónu. Neobsahuje silikón ani AOX.
 • OBLASTI VYUŽITIA: Ideálny univerzálny čistič a odmasťovač pre použitie v priemysle, autoservisoch, v oblasti výroby, údržby a pri montážach.
 • APLIKÁCIA: Čistič nastriekajte na znečistenú plochu a nechajte pôsobiť v prípade potreby utrite handrou. Pri silnom znečistení proces zopakujte viac krát. Pred aplikáciou prípravku na lakované, plastové a gumené plochy si vopred otestujte znášanlivosť s materiálmi.
 • STAHLMANN Aktívny čistič multiAKTIV 217, 500 ml
 • VLASTNOSTI: Aktívna čistiaca pena na sklo, interiér, hračky, zábradlia, kľučky, madlá, stoličky, stoly s výborným zvlhčovacím a čistiacim efektom. Jednoducho čistí aj ťažko prístupné miesta a poskytuje rýchle čistenie bez námahy. Efektívny čistiaci účinok, vďaka špeciálnym povrchovo-aktívnym látkam. Dobre odstraňuje aj veľmi zanesené povrchy, cestný prach, zvyšky hmyzu, nikotín a zostatky silikónu. Prípravok je šetrný ku všetkým povrchom a má skvelú kompatibilitu aj s lakovanými povrchmi, náterovými farbami, gumenými a plastovými materálmi. Vhodný pre všetky hladké povrchy, ako je sklo, zrkadlá, dlaždice, atď.
 • OBLASTI VYUŽITIA: Ideálny univerzálny čistič pre použitie v domácnosti, priemysle, autoservisoch, v oblasti výroby, údržby a pri montážach.
 • APLIKÁCIA: Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte na čistený povrch a nechajte aktívnu penu pôsobiť na krátku dobu. Následne povrch utrite a preleštite leštiacou handričkou, papierovým obrúskom, alebo handričkou s mikrovlákien. Neaplikujte na horúce povrchy, ani nepoužívajte pri priamom slnečnom žiarení. Pred požitím na kožu, plasty a citlivé povrchy otestujte najskôr na skrytom mieste.
 • STAHLMANN Multi sprej 301, 400 ml
 • VLASTNOSTI: 301 je univerzálny sprej bez obsahu silikónu, kyselín a živice pre päť oblastí použitia: ako ochrana proti korózii, na mazanie, čistenie, ako kontakt sprej, alebo uvoľňovač hrdze. Má vynikajúce penetračné vlastnosti a zaisťuje rýchle uvoľnenie hrdze a korózii. Má výborné mazacie vlastnosti – odstraňuje škripot, znižuje trenie a opotrebenie. Vynikajúco preniká špinou, mastnotou a olejovými zvyškami a má dobrú čistiacu schopnosť. Veľmi dobre chráni pred koróziou prostredníctvom obsiahnutých aditív. 301 po aplikácii vytvorí tenký viskózny, ochranný film, ktorý chráni aj drsné povrchy pred vlhkosťou a účinne zabraňuje korózii. Je odolný vode a vlhkosti. Je kompatibilný s gumovými, lakovanými a plastovými dielmi.
 • OBLASTI VYUŽITIA: 301 uvoľňuje zhrdzavené skrutky, potrubné armatúry, matice, kĺby, vretená, zámky, atď. Požíva sa ako mazivo na zámky, reťaze, dverové pánty a konektory. Čistí a chráni plastové a kovové diely. Zabraňuje korózii na kovoch a oxidácii elektronických komponentov, káblových spojov, relé, zástrčiek, atď. Výborný ako prevencia namŕzaniu zámkových vložiek a zámkov.
 • APLIKÁCIA: Dôkladne pretrepte nádobu a nastriekajte na potrebné miesto. Striekajte rovnomerne zo vzdialenosti cca. 20 cm.
 • STAHLMANN Vysokovýkonné mazivo masterGREASE 511, 500 ml
 • VLASTNOSTI: Transparentné polosyntetické mazivo , extrémne odolné vysokému tlaku s vynikajúcou dlhodobou priľnavosťou. Určené na mazanie miest vystavených vysokému tlaku, rázovému zaťaženiu a vibráciám. Vďaka rýchlemu odvetraniu umožňuje okamžitú a extra silnú priľnavosť ku kovom. Mazivo je odolné voči striekajúcej a slanej vode a vyniká vysokou kapilaritou. Silnou priľnavosťou zaisťuje výbornú stabilitu voči vonkajším vplyvom. Preniká do ťažko prístupných miest a má vynikajúce tlmiace vlastnosti. Neobsahuje silikón, živicu ani kyseliny.
 • OBLASTI VYUŽITIA: Mazivo určené na premazanie miest zaťažených vysokým tlakom, ako kĺbové spojenia, oceľové laná, vodiace koľajnice, ozubené kolesá, riadiace tyče, dverové pánty, hriadele, vhodné tiež na mazanie reťazí.
 • APLIKÁCIA: Dôkladne vyčistite jednotlivé diely. Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte mazivo na požadovaný diel, chvíľu nechajte pôsobiť a nastriekajte znova.
 • STAHLMANN Čistič rúk ecoCLEAN 4007, 300 g
 • VLASTNOSTI: Čistič rúk ecoCLEAN 4007 je šetrný, krémový čistič rúk s príjemnou citrusovou vôňou. Používa sa na ľahké a silné priemyselné znečistenie. Bez problémov odstraňuje mastnotu, olej a iné priemyselné nečistoty. Využiteľný najmä v priemyselnej výrobe, v autoservisoch, v dielňach a garážach. Vďaka obsiahnutým mikrogranuliam čistí ruky aj hlboko v póroch. Obsahuje zvláčňujúce prísady, ktoré chránia a udržiavajú pokožku vláčnu a nevysušenú. Čistič rúk ecoCLEAN 4007 nedráždi pokožku ani po viacnásobnom použití. Je pH neutrálny, biologicky odbúrateľný a neupcháva odtoky umývadiel. Neobsahuje rozpúšťadlá ani silikón a je bezalkalický. Čistič rúk ecoCLEAN 4007 je vyrobený v súlade so smernicou 1223/2009/EC a je dermatologicky testovaný. Výrobok nevyvoláva alergické alebo toxicky dráždivé reakcie v epikutánnych testoch v súlade s medzinárodnými pravidlami.
 • APLIKÁCIA: Čistič rúk ecoCLEAN 4007 možno použiť na suché alebo mokré ruky. Vezmite si cca 3 ml čističa rúk (1 stlačenie dávkovača) a votrite produkt na znečistené ruky, potom dôkladne vyšúchajte, kým ich nezbavíte všetkých nečistôt, v prípade potreby pridajte vodu, potom dôkladne opláchnite vodou. V prípade extrémneho znečistenia, môžete proces zopakovať. Potom ruky vysušte suchou utierkou.

Hodnotenia produktu

20.10.2019
Kvalita za rozumnu cenu, mozem len odporucat.
AUTOSERVIS pre Vás, s. r. o.
18.2.2020
Top kvalita
Silný tlak
Vždy sa vystrieka všetok obsah
Skvelá oplachovacia schopnosť
Top cena
GGB service
18.2.2020
Najkvalitnejší čistič bŕzd aký sa mi dostal do rúk
Vysoký tlak
Perfektne odmastňuje
Každú jednu pixlu sme vystriekali až do konca
Výborná cena
Skvelý produkt
Milan H.
22.2.2020
Dovolím si tvrdit, že je to asi najkvalitnejší čistič bŕzd dostupný v SR
Silný tlak
Vysoká prchavosť
Strieka až do konca
Výborná cena
Róbert Peniaško
31.3.2020
Neviem porovnať s inými konkurenčnými produktmi, nakoľko je to môj prvý čistič bŕzd v sprejovej forme, doteraz som používal technický benzín.
Sprejová forma, ľahká aplikácia, dobre čistí.
Zatiaľ žiadny.
Július, Motor-Car
8.4.2020
Najlepší čistič bŕzd, môžem len odporučiť
TOP
Marek Hanko
8.4.2020
Výborný čistič bŕzd, nemal som ešte lepší a to máme servis už 17 rokov. Som rád, že ešte stále niekto predáva kvalitu a stále drží najvyšší štandard. Odporúčam všetkým.
Vysoký tlak
Skvelé oplachuje
Vystrieka sa vždy až do konca a nezostane ani kvapka nazmar
Richard Klein
9.4.2020
Najlepší čistič bŕzd za najlepšiu cenu, odporúčam všetkým. A verím, že takto priaznivá cena bude ešte veľmi dlho :)
top produkt
Vysoký tlak
Rýchle odvetranie
Odporúčam
Do danie do 24 hodín
Perfektný servis
Dalibor J. Rival Motor
9.4.2020
Extra trieda, odporúčam všetkým, čo chcú naozaj kvalitný čistič bŕzd s vysokým tlakom
Vysoký tlak
Tenká díza-malá spotreba
Každú jednu pixlu vystriekam do poslednej kvapky
Super rýchle doručenie
Top servis
Robo T. - Garant Car
9.4.2020
Kto raz skúsi, už neopustí. Najlepší čistič bŕzd. Odporúčam a tiež aj eshop, dodajú všetko extra rýchlo.
Vysoký tlak
Ani kvapka nazmar
Silná oplachová schopnosť
Skvelý produkt
Autoservis Trnava
11.4.2020
Kvalita za skvelú cenu.
Vysoký tlak
Do 24 h doručené
Vysoká kvalita
Peter M.
11.4.2020
TOP kvalita
Odporúčam všetkym čo chcú kvalitu
Rýchlo doručené
Extra kvalita
Zdenko Rybár
13.4.2020
Veľmi efektívny silný a neagresívny odmasťovač, vrelo odporúčam každému
Intenzita
Rýchlosť doručenia
Extra kvalita
Auto-Moto BA
13.4.2020
Super produkt odporúčame
Vysoký tlak
Každá plechovka sa vystrieka až do poslednej kvapky
Rýchle odparenie
Skvelá cena
13.4.2020
Rýchle vybavenie mojej objednávky aj doručenie tovaru
Andrej | AUDI centrum
28.4.2020
Skvelý kvalitný produkt
Výborná cena
Top kvalita
Odporúčam
viktor sulovec
5.5.2020
tento čistič je proste perfektný
++++
------
Zdenko Rehuš
22.5.2020
Všetko prebehlo v poriadku. Objednam aj nabuduce.
Tomáš Petržalka
22.5.2020
Výborný
Jozef Pollák
22.5.2020
Jednotka
Jozef Husák
23.5.2020
spokojnost
rychle dodanie
nič
Jaroslav Paňko
23.5.2020
Vyborny
Super cena
Internet Mall Slovakia, s.r.o.
23.5.2020
Super produkt
Silný tlak
Čistiaci účinok
Využiteľný celý obsah
Drahá doprava
Chýbajúce pobočky pre osobný odber východ :(
Amália Kačmariková
9.6.2020
Výborný produkt, úplne zrovnateľný napr s odmasťovačom wurth, avšak za oveľa nižšiu cenu.
Cena, kvalita.
Ivan Bejdák
23.6.2020
Ok
Juraj Lamos
24.6.2020
Super kvalita
5.0
26 hodnotení

Výhodné balenia

SADA produktov na čistenie a mazanie

 • Vybrali sme pre Vás sadu produktov s ktorými ošetríte svojho miláčika a udržíte svoju dielňu v čistom a hladkom chode. Hravo a efektívne odmastíte a vyčistíte reťaz na svojom motocykli, alebo bicykli s intenzívnou 113 a následne si ju premažete s vysokovýkonnou 511. Máte po zime zaseknutý, zahrdzavený alebo ťažko odomykateľný zámok? Stačí jeden strek z multifunkčnej 301. Na špinavé okná a sedačky, či už v aute, alebo v byte máme riešenie pomocou našej multifunkčnej aktívnej peny 217. Zašpinili ste si ruky? Ako darček Vám pribalíme intenzívny čistič rúk so zvláčňujúcim efektom 4007. 
 • VIAC O PRODUKTOCH V SETE:

 

 • STAHLMANN Čistič a odmastňovač bŕzd 113, 500 ml
 • VLASTNOSTI: Vysokoúčinný odmasťovač a čistič bŕzd vyrobený na báze uhľovodíka a rýchlo prchavých látok. Veľmi rýchlo a efektívne odstraňuje mastnotu, olejové a tukové substráty pri montáži a údržbe. Účinný pri čistení kotúčových a bubnových bŕzd, obložení, brzdových puzdier a valcov. Vynikajúci na čistenie motorových častí, naftových a benzínových púmp a čerpadiel. Nezanecháva zvyšky, čistí bez škvŕn s vysokou rýchlosťou odparovania. Nie je agresívny voči gumeným tesneniam ani plastovým častiam. Neobsahuje aromatické a halogenované uhľovodíky. Bez obsahu acetónu. Neobsahuje silikón ani AOX.
 • OBLASTI VYUŽITIA: Ideálny univerzálny čistič a odmasťovač pre použitie v priemysle, autoservisoch, v oblasti výroby, údržby a pri montážach.
 • APLIKÁCIA: Čistič nastriekajte na znečistenú plochu a nechajte pôsobiť v prípade potreby utrite handrou. Pri silnom znečistení proces zopakujte viac krát. Pred aplikáciou prípravku na lakované, plastové a gumené plochy si vopred otestujte znášanlivosť s materiálmi.
 • STAHLMANN Aktívny čistič multiAKTIV 217, 500 ml
 • VLASTNOSTI: Aktívna čistiaca pena na sklo, interiér, hračky, zábradlia, kľučky, madlá, stoličky, stoly s výborným zvlhčovacím a čistiacim efektom. Jednoducho čistí aj ťažko prístupné miesta a poskytuje rýchle čistenie bez námahy. Efektívny čistiaci účinok, vďaka špeciálnym povrchovo-aktívnym látkam. Dobre odstraňuje aj veľmi zanesené povrchy, cestný prach, zvyšky hmyzu, nikotín a zostatky silikónu. Prípravok je šetrný ku všetkým povrchom a má skvelú kompatibilitu aj s lakovanými povrchmi, náterovými farbami, gumenými a plastovými materálmi. Vhodný pre všetky hladké povrchy, ako je sklo, zrkadlá, dlaždice, atď.
 • OBLASTI VYUŽITIA: Ideálny univerzálny čistič pre použitie v domácnosti, priemysle, autoservisoch, v oblasti výroby, údržby a pri montážach.
 • APLIKÁCIA: Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte na čistený povrch a nechajte aktívnu penu pôsobiť na krátku dobu. Následne povrch utrite a preleštite leštiacou handričkou, papierovým obrúskom, alebo handričkou s mikrovlákien. Neaplikujte na horúce povrchy, ani nepoužívajte pri priamom slnečnom žiarení. Pred požitím na kožu, plasty a citlivé povrchy otestujte najskôr na skrytom mieste.
 • STAHLMANN Multi sprej 301, 400 ml
 • VLASTNOSTI: 301 je univerzálny sprej bez obsahu silikónu, kyselín a živice pre päť oblastí použitia: ako ochrana proti korózii, na mazanie, čistenie, ako kontakt sprej, alebo uvoľňovač hrdze. Má vynikajúce penetračné vlastnosti a zaisťuje rýchle uvoľnenie hrdze a korózii. Má výborné mazacie vlastnosti – odstraňuje škripot, znižuje trenie a opotrebenie. Vynikajúco preniká špinou, mastnotou a olejovými zvyškami a má dobrú čistiacu schopnosť. Veľmi dobre chráni pred koróziou prostredníctvom obsiahnutých aditív. 301 po aplikácii vytvorí tenký viskózny, ochranný film, ktorý chráni aj drsné povrchy pred vlhkosťou a účinne zabraňuje korózii. Je odolný vode a vlhkosti. Je kompatibilný s gumovými, lakovanými a plastovými dielmi.
 • OBLASTI VYUŽITIA: 301 uvoľňuje zhrdzavené skrutky, potrubné armatúry, matice, kĺby, vretená, zámky, atď. Požíva sa ako mazivo na zámky, reťaze, dverové pánty a konektory. Čistí a chráni plastové a kovové diely. Zabraňuje korózii na kovoch a oxidácii elektronických komponentov, káblových spojov, relé, zástrčiek, atď. Výborný ako prevencia namŕzaniu zámkových vložiek a zámkov.
 • APLIKÁCIA: Dôkladne pretrepte nádobu a nastriekajte na potrebné miesto. Striekajte rovnomerne zo vzdialenosti cca. 20 cm.
 • STAHLMANN Vysokovýkonné mazivo masterGREASE 511, 500 ml
 • VLASTNOSTI: Transparentné polosyntetické mazivo , extrémne odolné vysokému tlaku s vynikajúcou dlhodobou priľnavosťou. Určené na mazanie miest vystavených vysokému tlaku, rázovému zaťaženiu a vibráciám. Vďaka rýchlemu odvetraniu umožňuje okamžitú a extra silnú priľnavosť ku kovom. Mazivo je odolné voči striekajúcej a slanej vode a vyniká vysokou kapilaritou. Silnou priľnavosťou zaisťuje výbornú stabilitu voči vonkajším vplyvom. Preniká do ťažko prístupných miest a má vynikajúce tlmiace vlastnosti. Neobsahuje silikón, živicu ani kyseliny.
 • OBLASTI VYUŽITIA: Mazivo určené na premazanie miest zaťažených vysokým tlakom, ako kĺbové spojenia, oceľové laná, vodiace koľajnice, ozubené kolesá, riadiace tyče, dverové pánty, hriadele, vhodné tiež na mazanie reťazí.
 • APLIKÁCIA: Dôkladne vyčistite jednotlivé diely. Pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte mazivo na požadovaný diel, chvíľu nechajte pôsobiť a nastriekajte znova.
 • STAHLMANN Čistič rúk ecoCLEAN 4007, 300 g
 • VLASTNOSTI: Čistič rúk ecoCLEAN 4007 je šetrný, krémový čistič rúk s príjemnou citrusovou vôňou. Používa sa na ľahké a silné priemyselné znečistenie. Bez problémov odstraňuje mastnotu, olej a iné priemyselné nečistoty. Využiteľný najmä v priemyselnej výrobe, v autoservisoch, v dielňach a garážach. Vďaka obsiahnutým mikrogranuliam čistí ruky aj hlboko v póroch. Obsahuje zvláčňujúce prísady, ktoré chránia a udržiavajú pokožku vláčnu a nevysušenú. Čistič rúk ecoCLEAN 4007 nedráždi pokožku ani po viacnásobnom použití. Je pH neutrálny, biologicky odbúrateľný a neupcháva odtoky umývadiel. Neobsahuje rozpúšťadlá ani silikón a je bezalkalický. Čistič rúk ecoCLEAN 4007 je vyrobený v súlade so smernicou 1223/2009/EC a je dermatologicky testovaný. Výrobok nevyvoláva alergické alebo toxicky dráždivé reakcie v epikutánnych testoch v súlade s medzinárodnými pravidlami.
 • APLIKÁCIA: Čistič rúk ecoCLEAN 4007 možno použiť na suché alebo mokré ruky. Vezmite si cca 3 ml čističa rúk (1 stlačenie dávkovača) a votrite produkt na znečistené ruky, potom dôkladne vyšúchajte, kým ich nezbavíte všetkých nečistôt, v prípade potreby pridajte vodu, potom dôkladne opláchnite vodou. V prípade extrémneho znečistenia, môžete proces zopakovať. Potom ruky vysušte suchou utierkou.

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: STAHLMANN Čistič bŕzd 113, 500 ml

Hodnotenia produktu

20.10.2019
Kvalita za rozumnu cenu, mozem len odporucat.
AUTOSERVIS pre Vás, s. r. o.
18.2.2020
Top kvalita
Silný tlak
Vždy sa vystrieka všetok obsah
Skvelá oplachovacia schopnosť
Top cena
GGB service
18.2.2020
Najkvalitnejší čistič bŕzd aký sa mi dostal do rúk
Vysoký tlak
Perfektne odmastňuje
Každú jednu pixlu sme vystriekali až do konca
Výborná cena
Skvelý produkt
Milan H.
22.2.2020
Dovolím si tvrdit, že je to asi najkvalitnejší čistič bŕzd dostupný v SR
Silný tlak
Vysoká prchavosť
Strieka až do konca
Výborná cena
Róbert Peniaško
31.3.2020
Neviem porovnať s inými konkurenčnými produktmi, nakoľko je to môj prvý čistič bŕzd v sprejovej forme, doteraz som používal technický benzín.
Sprejová forma, ľahká aplikácia, dobre čistí.
Zatiaľ žiadny.
Július, Motor-Car
8.4.2020
Najlepší čistič bŕzd, môžem len odporučiť
TOP
Marek Hanko
8.4.2020
Výborný čistič bŕzd, nemal som ešte lepší a to máme servis už 17 rokov. Som rád, že ešte stále niekto predáva kvalitu a stále drží najvyšší štandard. Odporúčam všetkým.
Vysoký tlak
Skvelé oplachuje
Vystrieka sa vždy až do konca a nezostane ani kvapka nazmar
Richard Klein
9.4.2020
Najlepší čistič bŕzd za najlepšiu cenu, odporúčam všetkým. A verím, že takto priaznivá cena bude ešte veľmi dlho :)
top produkt
Vysoký tlak
Rýchle odvetranie
Odporúčam
Do danie do 24 hodín
Perfektný servis
Dalibor J. Rival Motor
9.4.2020
Extra trieda, odporúčam všetkým, čo chcú naozaj kvalitný čistič bŕzd s vysokým tlakom
Vysoký tlak
Tenká díza-malá spotreba
Každú jednu pixlu vystriekam do poslednej kvapky
Super rýchle doručenie
Top servis
Robo T. - Garant Car
9.4.2020
Kto raz skúsi, už neopustí. Najlepší čistič bŕzd. Odporúčam a tiež aj eshop, dodajú všetko extra rýchlo.
Vysoký tlak
Ani kvapka nazmar
Silná oplachová schopnosť
Skvelý produkt
Autoservis Trnava
11.4.2020
Kvalita za skvelú cenu.
Vysoký tlak
Do 24 h doručené
Vysoká kvalita
Peter M.
11.4.2020
TOP kvalita
Odporúčam všetkym čo chcú kvalitu
Rýchlo doručené
Extra kvalita
Zdenko Rybár
13.4.2020
Veľmi efektívny silný a neagresívny odmasťovač, vrelo odporúčam každému
Intenzita
Rýchlosť doručenia
Extra kvalita
Auto-Moto BA
13.4.2020
Super produkt odporúčame
Vysoký tlak
Každá plechovka sa vystrieka až do poslednej kvapky
Rýchle odparenie
Skvelá cena
13.4.2020
Rýchle vybavenie mojej objednávky aj doručenie tovaru
Andrej | AUDI centrum
28.4.2020
Skvelý kvalitný produkt
Výborná cena
Top kvalita
Odporúčam
viktor sulovec
5.5.2020
tento čistič je proste perfektný
++++
------
Zdenko Rehuš
22.5.2020
Všetko prebehlo v poriadku. Objednam aj nabuduce.
Tomáš Petržalka
22.5.2020
Výborný
Jozef Pollák
22.5.2020
Jednotka
Jozef Husák
23.5.2020
spokojnost
rychle dodanie
nič
Jaroslav Paňko
23.5.2020
Vyborny
Super cena
Internet Mall Slovakia, s.r.o.
23.5.2020
Super produkt
Silný tlak
Čistiaci účinok
Využiteľný celý obsah
Drahá doprava
Chýbajúce pobočky pre osobný odber východ :(
Amália Kačmariková
9.6.2020
Výborný produkt, úplne zrovnateľný napr s odmasťovačom wurth, avšak za oveľa nižšiu cenu.
Cena, kvalita.
Ivan Bejdák
23.6.2020
Ok
Juraj Lamos
24.6.2020
Super kvalita
5.0
26 hodnotení