POZOR zľavy až 60% likvidácia skladových zásob KLIKNI SEM

Informácie: PN: 0117 210 004

210 je plne syntetický bez silikónový čistič a ošetrovač plastových a gumených profi lov.

zistiť viac

6,84 €
4,79 €
Na sklade
Množstevné zľavy
Nakúpte viac a zaplaťte menej. Pri nákupe väčšieho množstva môžete získať dodatočnú zľavu až 20%.
6+ ks
zľava 10%
4,31 € /ks
12+ ks
zľava 15%
4,07 € /ks
24+ ks
zľava 20%
3,83 € /ks
  • Za tento produkt získate 4 body
  • Osobný odber v showroome zdarma!
  • Pri nákupe nad 100,00 € máte dopravu zdarma!
Dostupné 2 variácie: 0117 210 004

Popis produktu

VLASTNOSTI: 210 je plne syntetický bez silikónový čistič a ošetrovač plastových a gumených profi lov. Je antistatický s dlhou životnosťou a trvalo chráni pred UV žiarením. Je bezfarebný, nezanecháva mastnotu a vytvára jemný ochranný fi lm. Eliminuje škrípanie a vŕzganie na plastových dieloch a spínačoch. Vytláča vlhkosť a vodu, je nestarnúci, nelepivý a kompatibilný so všetkými plastmi. Má vysokú teplotnú odolnosť a pri zahrievaní nedochádza k strate adhézie. Je ekologicky nezávadný a neobsahuje silikón.

OBLASTI VYUŽITIA: 210 je vhodný pri montáži plastových dielov, pre bezpečnostné pásy. Ošetruje a čistí palubnú dosku. Skvele eliminuje škrípanie a vŕzganie v priestore pre cestujúcich. Zabraňuje zamŕzaniu tesnenia okolo dverí.

APLIKÁCIA: 210 aplikujte na potrebnú oblasť zo vzdialenosti najmenej 30 cm. Ak je to potrebné utrite handrou. Nepoužívajte sprej na volant a pedále.

TECHNICKÉ ÚDAJE: Farba: bezfarebný.

OBSAHUJE: > = 30% alifatických uhľovodíkov. Uhľovodíky, C6-C7, n-alkány, iso-alkány, cyklické, <5% n-hexánu. Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Dráždi kožu. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj vznietenia. Neprepichujte alebo nespaľujte, a to ani po spotrebovaní obsahu. Nevdychujte Aerosól. Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre.

PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a umožnite jej pohodlne dýchať.

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: umyte veľkým množstvom vody. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Pri zdravotných problémoch volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pre profesionálne použitie.

Technické parametre

Objednávacie číslo:
0117 210 004

Variácie

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: STAHLMANN Kokpit čistič a ošetrovač 210, 400 ml

Hodnotenia produktu

-
0 hodnotení